O Firmie

MB Budownictwo S.A. jest rodzinną grupą kapitałową specjalizującą się w kompleksowej realizacji inwestycji w branży budownictwa przemysłowego. Na polskim rynku budowlanym działa od początku lat 90-tych, zapewniając profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń z gwarancją wysokiej jakości usług.

Wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna pozwalają na wykorzystywanie najnowszych technologii oraz elastyczność w dostosowywaniu się do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych inwestorów. Dbamy zarówno o wysokie standardy prowadzonych przedsięwzięć, jak i o ich ekonomiczną optymalizację.

MB Budownictwo S.A. oferuje szeroki zakres realizacji projektów jako Generalny Wykonawca. W zależności od przeznaczenia wykonujemy obiekty przemysłowe, obiekty użyteczności publicznej, obiekty produkcyjne, magazynowe i logistyczne. Konstrukcje budowanych przez nas obiektów są najczęściej wykonywane ze stali lub prefabrykatów żelbetowych. Specjalizujemy się także w profesjonalnym montażu szkła Pilkington oraz fasad aluminiowych.

Wszelkie działania realizujemy z zachowaniem społecznej odpowiedzialności biznesu, stosujemy materiały posiadające atesty i certyfikaty spełniające wymogi norm europejskich, a także zgodne z obowiązującymi standardami ekologicznymi.

Wizytówką firmy MB Budownictwo S.A. są zrealizowane inwestycje oraz grono zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z galerią wybranych obiektów, które zbudowaliśmy oraz z referencjami od naszych dotychczasowych Klientów, potwierdzającymi nasze kwalifikacje oraz jakość świadczonych usług.

Z poważaniem,
Krzysztof Mieciek

Ostatnie Realizacje

Zobacz więcej realizacji